Dla osób użytkujących intensywnie internetu podczas podróży kamperem oferujemy specjalny zestawy anteny zewnętrzne z routerem.

Opcja 1 podstawowa

Router Teltonika RUT200, przemysłowy router LTE, 4G/LTE Cat.4, 2x LAN 100Mb/s WiFi 2,4GHz, RMS.
Wyposażony w 4G LTE, Wi-Fi i dwa porty Ethernet, ten model jest idealny do szybkiego konfigurowania podstawowej i zapasowej łączności z możliwością zdalnego zarządzania.
Wejścia i wyjścia cyfrowe w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem RutOS umożliwiają tworzenie scenariuszy automatyzacji rozwiązań.
 
Antena dachowa Teltronica Combo MIMO LTE, SMA 3m
 
Zasilacz samochodowy, Teltonika Model PR2AM20M do routerów TELTONIKA.
 
Cena zestawu: 630 zł
Koszt montażu i konfiguracji: 200-250 zł
 

Opcja 2

Router Teltronica RUT360, przemysłowy router LTE, Cat.6, 1x LAN, 1x WAN 100Mb/s WiFi 2,4GHz, RUT360 000000

Ten kompaktowy przemysłowy router oferuje możliwość łączenia się z Internetem za pomocą sieci komórkowych, Wi-Fi i przewodowych. RUT360 wyposażony jest w dwa interfejsy Ethernet, WiFi 802.11 b/g/n oraz moduł komórkowy 4G LTE Cat 6, oferujący prędkość transmisji danych do 300 Mbps.

Unikalne funkcje programowania, zdalnego monitorowania i zabezpieczeń czynią RUT360 idealnym rozwiązaniem dla aplikacji IoT i M2M, gdzie bezpieczna i niezawodna łączność jest koniecznością. Funkcjonalność agregacji operatorów sprawia, że to kompaktowe urządzenie jest niezastąpione w obszarach lub aplikacjach, w których prędkości danych komórkowych są ograniczone.

Sieć bezprzewodowa
Dzięki wbudowanej łączności WiFi możesz korzystać z LTE za pomocą sieci Wi-Fi działającej na częstotliwości 2,4GHz.

Zewnętrzny slot kart SIM
Slot karty SIM umożliwia łatwy montaż karty SIM w routerze. Urządzenie po zamontowaniu karty SIM połączy się z siecią, bez potrzeby restartu urządzenia. Konfiguracja połączenia LTE ogranicza się do podania nazwy APN oraz numeru PINu do karty SIM.

2 porty Ethernetowe
Małe i kompaktowe urządzenie posiada 2 porty 10/100Mb/s. Porty mogą być używane jako główne połączenie internetowe lub połączenie zapasowe.

Teltonika RMS
System Zdalnego Zarządzania (RMS) firmy Teltonika Networks pozwala na kontrolę nad podłączonym rozwiązaniem i składa się z trzech głównych części:

RMS MANAGEMENT daje Ci pełną kontrolę nad flotą routerów i bram Teltonika Networks, zapewniając ich bezpieczeństwo i dostępność.
RMS CONNECT pozwala na zdalny dostęp i sterowanie innymi inteligentnymi urządzeniami, nawet bez publicznego IP.
RMS API pomaga Ci wziąć to, czego potrzebujesz z RMS i wdrożyć to do wybranej platformy IoT.

Antena dachowa Teltronica Combo PR1KCO28 MIMO LTE/GPS/GLONASS/Wi-FI, SMA 3,m (003R-00253)

Teltonika antena dachowa combo MIMO LTE/GPS/GLONASS/Wi-Fi, SMA 3m (PR1KCO28) o zysku 2dBi (WiFi) i 3 dBi (LTE) oraz z przewodem długości 3m. Antena Combo MIMO składa się z 5 zintegrowanych anten: 2 anten LTE , 2 anten Wi-Fi oraz anteny GPS. Przeznaczona jest do montażu dachowego w pojazdach.

Zasilacz samochodowy, Teltonika Model PR2AM20M do routerów TELTONIKA.

Cena zestawu 1340 zł
Koszt montażu i konfiguracji: 250-300 zł

Opcja 3 Full

Router Teltronica RUTX14, przemysłowy router 4G LTE, Cat 12, Dual Sim, 1x Gigabit WAN, 4x Gigabit LAN, WiFi 802.11 AC Wave 2
eltonika RUTX14 – Router przemysłowy nowej generacji – Dual LTE Cat12
Potężny router Dual LTE Cat12 do zastosowań w miejscach, które wymagają najlepszej jakości połączenia. Wyposażony w dwa modemy LTE do dwóch jednoczesnych połączeń, co pozwala na błyskawiczne, bezproblemowe przełączanie usług LTE i równoważenie obciążeń między dwoma operatorami. 5 portów Gigabit Ethernet, Dual Band 802.11ac WiFi Wave 2, interfejsy Bluetooth LE i USB z oprogramowaniem RutOS oraz z zabezpieczeniami sprawiają, że urządzenie RUTX14 jest niezastąpione w zastosowaniach, w których utrata połączenia nie jest dopuszczalna.
Profesjonalny i wydajny
– Wave-2 802.11ac, podwójna częstotliwość WIFI i Bluetooth LE
– Maksymalna prędkość transmisji to 867Mb/s
– Wysoka wydajność przetwarzania
– Wygodny dostęp do routera za pomocą systemu zdalnego zarządzania (RMS)
– Dwa gniazda SIM – automatyczne przełączanie, tworzenie kopii zapasowych WAN i inne scenariusze
– GNSS Globalny system nawigacji satelitarnej dla usług lokalizacyjnych z funkcją geofencing
– 5 portów Gigabit Ethernet
– Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak wiele sieci VPN, zapora sieciowa i ochrona przed cyberatakami.Antena dachowa Teltronica Combo PR1KCO28 MIMO LTE/GPS/GLONASS/Wi-FI, SMA 3,m (003R-00253)

Teltonika antena dachowa combo MIMO LTE/GPS/GLONASS/Wi-Fi, SMA 3m (PR1KCO28) o zysku 2dBi (WiFi) i 3 dBi (LTE) oraz z przewodem długości 3m. Antena Combo MIMO składa się z 5 zintegrowanych anten: 2 anten LTE , 2 anten Wi-Fi oraz anteny GPS. Przeznaczona jest do montażu dachowego w pojazdach.

Zasilacz samochodowy, Teltonika Model PR2AM20M do routerów TELTONIKA.

Cena zestawu: 1780 zł
Koszt montażu i konfiguracji: 300-350 zł