Założyciele

Sławek i Michał - jak to się zaczęło

Jesteśmy Sławek i Michał. Zanim połączyliśmy siły i zapoczątkowaliśmy wspólny projekt Hatu każdy z nas miał już na swoim koncie kilka przerobionych samochodów, dziesiątki własnych patentów, setki przespanych na dziko nocy i tysiące przejechanych camper vanami własnej produkcji kilometrów. Działamy wspólnie od czerwca 2021. Naszą ambicją jest tworzyć nietuzinkowe rozwiązania, które świetnie sprawdzą się zarówno na campingu jak i poza utartymi szlakami. Kładziemy duży nacisk na poszanowanie środowiska i zdrowie użytkownika. Nasze produkty opieramy na naturalnych i łatwych do recyklingu materiałach.

Od końca 2021 do 2023 przewinęło się przez nasz warsztat kilkanaście samochodów a zakres ich przeróbek był bardzo szeroki. Zdobyte doświadczenie pozwala nam realizować potrzeby naszych klientów coraz szybciej i precyzyjniej. W czerwcu 2022 do naszego zespołu dołączył Seweryn – Podróżnik i Vanmaker z doświadczeniami zdobytymi w przeróżnych zakątkach świata.

Kuba

Tym co mnie napędza to wolność i ciekawość. Kampery stały się więc dla mnie od dawna wyznacznikiem udanego sposobu spędzania wolnego czasu i podróżowania. 
Uwielbiam jeździć z miejsca na miejsce i zwiedzać kolejne miasteczka, zamki, pałace, surf i kite spoty.

Przeszedłem drogę od podróży z namiotem poprzez VW Multivana i starego kampera.

Kampery fascynują mnie od dawna ale mój wkład w firmę Hatu to wsparcie w organizacji produkcji i sprzedaży.